Stymulatory kolagenu

Stymulatory kolagenu

Pomocne w niwelowaniu skutków upływającego czasu są zabiegi polegające nie tylko na wypełnieniu, ale też jednoczesnym wypełnieniu i stymulowaniu tkanek do regeneracji. Stymulatory kolagenu leczą zarówno objawy jak i przyczyny powstawania zmarszczek. Zawarte w nich związki wymuszają regenerację tkanek i stymulują komórki do namnażania się. 

polecane zabiegi:

JALUPRO® / JALUPRO® HMW

Czym jest JALUPRO® / JALUPRO® HMW i w jakim celu się go stosuje?

Po 25. roku życia zmniejsza się liczba fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu oraz białek odpowiedzialnych za elastyczność i jędrność skóry, co wpływa na  rozpoczęcie procesu starzenia się skóry. Preparaty JALUPRO® i JALUPRO® HMW oparte są na opatentowanej formule łączącej wysokie stężenia kwasu hialuronowego i kompleksu aminokwasów, które dostarczają komórkom niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składników. Preparaty te dogłębnie odżywiają skórę.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg z wykorzystaniem preparatu JALUPRO® lub JALUPRO® HMW polega na wstrzyknięciu niewielkich ilości preparatu pod skórę. Zabieg jest bezbolesny – pacjent jest znieczulany przy pomocy specjalnego kremu.

Najlepsze efekty daje wykonanie serii 3-4 zabiegów w odstępach co 7-10 dni.

Ile trwa zabieg?

Najczęściej zabieg trwa około 30 minut.

Efekty zabiegu

Po wykonanym zabiegu wyraźnie zauważalna jest poprawa gęstości i elastyczności skóry, spłycenie zmarszczek, dogłębne odżywienie i nawilżenie skóry. Początkowo zauważalny jest także efekt wypełnienia tkanek. Zabiegi z wykorzystaniem preparatów JALUPRO® / JALUPRO® HMW dają zarówno szybkie jak i długotrwałe efekty.

Wskazania

– zmarszczki – płytkie i średnio głębokie

– utrata elastyczności i jędrności skóry

– zmęczona, przesuszona, potrzebująca dogłębnego odżywienia skóra

– blizny potrądzikowe

– rozstępy

Przeciwwskazania

– ciąża i okres karmienia piersią
– choroby nowotworowe
– nieuregulowana cukrzyca
– choroby skóry, infekcje bakteryjne lub wirusowe
– przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych

powrót